"Sekretem zmiany jest skupianie całej uwagi nie na zwalczaniu starego, ale budowaniu nowego"
- Sokrates

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku"
- Lao Tzu

O Centrum

Jesteśmy przyjaznym i bezpiecznym miejscem w którym otrzymasz wsparcie i profesjonalną pomoc w takim zakresie w jakim potrzebujesz. Oferujemy pomoc: Psychoterapeuty, Psychologa, Psychopedagoga, Mediatora, Doradcy zawodowego, Mentora i Coacha.

Od 1986 roku wspieramy naszych klientów w procesie zmiany i rozwoju, towarzyszące nam przekonanie, że człowiek uczy się i rozwija przez całe swoje życie, dodaje nam motywacji do codziennej pracy.

Pracujemy w nurcie psychologii pozytywnej, która w równym stopniu koncentruje się na słabych i mocnych stronach człowieka , jest tak samo zaangażowana w budowanie zalet, jak i w naprawianie powstałych szkód, angażuje się w polepszanie jakości życia i dobrostanu człowieka.

Jeżeli zastanawiasz się i szukasz odpowiedzi na pytanie „co zrobić, by żyło mi się lepiej?”, „ co zrobić, żeby lepiej radzić sobie w życiu?”, „ co zrobić, by być szczęśliwym?”, psychologia pozytywna przychodzi z odpowiedzią.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą, odzyskiwać równowagę, wprowadzić zmiany w swoim życiu, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, rozwiązywać konflikty, lepiej się komunikować, budować lepsze relacje i lepsze jutro czerpać satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym, chcą się rozwijać, podnosić efektywność, lepiej zarządzać.